Lajme

Sport


Share on Facebook
Tweet
Share on Google+

Njoftime

Facebook
Twitter
Pinterest
Linkedin
YouTube

Rrjetet Sociale

Shqipëri
MerrJep.al   Vetura, Patundshmëri, Kompjutera, Celularë, Punësim
BalkanWeb.com
BalkanWeb   Lajme - Shqiperia - Rajoni - News 24 ...
Ikub   Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret.
Shekulli Online - Shekulli.com.al
Shekulli   Lajmi i fundit, Kronikë, Politikë, Ekonomi, Sport
Top Channel.tv  TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute.
Tema   Gazeta Tema | Gazete e perditshme shqiptare.
Shqip   Gazeta Shqip: Ndryshe, Aktualitet, Politikë, Sport, Opinion
Panorama   Gazeta Panorama Versioni ONLINE ...
Shqiptarja.com
Shqiptarja  Trash, Speciale, Zgjedhjet, ‎Aktualitet, Horoskopi
MerrJep.com  - ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë.
Express   Gazeta Express: Lajme nga Kosova, Rajoni dhe Bota, ...
NOA Lajme   Agjencia Kombëtare e Lajmeve - NOA.al
Albeu   Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni
LAJMI Fundit  Lajme, Lajmi i fundit, lajme shqip, shqiplajme
Dita   Versioni online i gazetës Dita - Gazeta Dita
Gazeta Dita
Njoftime.com   Tregu i ofertave online: Automjete, Telefona, Imobiliare
Livescore  Futboll, Basketboll, Hokej, Tenis, Hendboll, Volejboll
Ora News   Video, Vendi, Rajoni, Bota, Showbiz, Sport, Emisionet
Telegrafi   Lajme me te fundit nga Ekonomia,  Sporti, Magazina, ...
Albania Observer   Agjenci lajmesh ne gjuhën shqipe.
Flashscore   Futboll, Basketboll, Hokej, Tenis, Hendboll, Volejboll
Sulia
Zëri   Ditari, Ekonomia,  Sporti, Kronika e zezë, Kultura, Auto
MAPO Online   Aktualitet, Politike, Ekonomi, Kulture, Sport, Bote
IDEA   Gazeta Idea | Informim – Denoncim – Edukim – Argetim
Indeks Online   Lajme, Sport, Showbiz, Indeks+, Shëndetësi, TV Tip
Panorama Sport   Kampionati, Kupa e Shqiperise, Futboll Bota
KOHA
Futbol24  Futboll livescore.
SOT News  Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia
ABC News  Politikë, Ekonomi, Aktualitet, Sport, Kulturë, Bota, Rajoni
Dielli  Lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me ...
Super Sport   Futboll, MotoSport, Tenis, Boks, Basketboll, Të tjera
Vizion Plus.tv   Televizion satelitor kombetar shqiptar.
ResPublica   Lajme, Opinion, ...
Shqiperia.com   Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia shqiptare